Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 83 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 83 | 15 309 909 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| INOVA STAV, spol. s r.o. | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 18 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 731 764 Kč | 6 smluv za celkem 868 425 Kč | 4 smlouvy za celkem 277 400 Kč | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 769 277 Kč | 8 smluv za celkem 831 191 Kč | 5 smluv za celkem 403 051 Kč | |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 3 | 887 442 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 42 | 8 624 075 Kč |
| Ministerstvo obrany | 12 | 2 964 703 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 196 529 Kč |
| Národní lékařská knihovna | 1 | 184 404 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 156 075 Kč |
| Archiv bezpečnostních složek | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 644 652 Kč |
| Zeměměřický úřad | 1 | 412 187 Kč |
| Mateřská škola Masná | 2 | 0 Kč |
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 12 | 319 700 Kč |
| Národní divadlo | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 887 442 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo dopravy | 3 smlouvy za celkem 530 112 Kč | 6 smluv za celkem 509 743 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 74 831 Kč | 1 smlouva za celkem 88 564 Kč | 1 smlouva za celkem 77 825 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 769 277 Kč | 8 smluv za celkem 831 191 Kč | 5 smluv za celkem 403 051 Kč | |
| Ministerstvo obrany | 2 smlouvy za celkem 210 921 Kč | 4 smlouvy za celkem 988 284 Kč | 1 smlouva za celkem 635 105 Kč | 2 smlouvy za celkem 656 933 Kč | 1 smlouva za celkem 273 885 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 575 Kč | |||||
| Ministerstvo vnitra | 1 smlouva za celkem 196 529 Kč | ||||||||||
| Národní lékařská knihovna | 1 smlouva za celkem 184 404 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 17 | 1 smlouva za celkem 156 075 Kč | ||||||||||
| Archiv bezpečnostních složek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 11 | 3 smlouvy za celkem 644 652 Kč | ||||||||||
| Zeměměřický úřad | 1 smlouva za celkem 412 187 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Masná | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2 | 1 smlouva za celkem 319 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Národní divadlo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |