Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 62 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCSA Security s.r.o. | 62 | 66 037 330 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 1 936 000 Kč |
| Městská část Praha 8 | 15 | 0 Kč |
| RTH Security s.r.o. | 5 | 1 931 360 Kč |
| AmbiCare Clinic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SCSA Security s.r.o. | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 53 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 78 408 Kč | 5 smluv za celkem 206 384 Kč | 10 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 559 504 Kč | 1 smlouva za celkem 926 957 Kč | |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 8 | 6 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| RTH Security s.r.o. | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| AmbiCare Clinic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 26 | 8 609 259 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 | 360 000 Kč |
| Městská část Praha 8 | 14 | 52 005 800 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 199 069 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 962 192 Kč |
| Česká agentura na podporu obchodu | 2 | 199 408 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 2 | 266 460 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 9 | 1 978 550 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 529 635 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 0 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 926 957 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 762 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 34 267 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 424 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 266 Kč | |||
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 smlouva za celkem 360 000 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 8 | 5 smluv za celkem 52 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 377 738 Kč | |||||
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 79 279 Kč | |||||||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 962 192 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 smlouva za celkem 78 408 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 smlouva za celkem 84 960 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | |||||||||
| Městská část Praha-Kunratice | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 529 635 Kč | ||||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 5 | 1 smlouva za celkem 926 957 Kč |