Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HEXXA.CZ s.r.o. | 32 | 19 320 851 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HEXXA.CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 120 924 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 270 048 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 973 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 60 924 Kč |
| Statutární město Zlín | 6 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 6 | 7 004 509 Kč |
| Zlínský kraj | 10 | 1 409 412 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 1 | 125 840 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. | 3 | 1 759 703 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 158 510 Kč |
| 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace | 1 | 96 921 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 | 62 073 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Zlínský kraj, Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 924 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 499 125 Kč | 1 smlouva za celkem 992 200 Kč | 1 smlouva za celkem 163 048 Kč | |||||
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 177 144 Kč | 2 smlouvy za celkem 264 061 Kč | 1 smlouva za celkem 147 983 Kč | 1 smlouva za celkem 191 785 Kč | 1 smlouva za celkem 129 929 Kč | 1 smlouva za celkem 140 610 Kč | 1 smlouva za celkem 130 000 Kč | 1 smlouva za celkem 107 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 900 Kč | ||
| Teplo Zlín, a.s. | 1 smlouva za celkem 125 840 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 482 790 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 158 510 Kč | ||||||||||
| 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 921 Kč | ||||||||||
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 62 073 Kč |