Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RJR TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. | 23 | 6 341 647 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RJR TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 67 081 Kč | 4 smlouvy za celkem 466 315 Kč | 1 smlouva za celkem 157 712 Kč | 2 smlouvy za celkem 695 049 Kč | 3 smlouvy za celkem 348 620 Kč | 1 smlouva za celkem 124 176 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 756 551 Kč | 3 smlouvy za celkem 812 978 Kč | 1 smlouva za celkem 210 015 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Josefa Hlávky Přeštice | 20 | 5 352 909 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 278 722 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 500 000 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 210 015 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Josefa Hlávky Přeštice | 1 smlouva za celkem 67 081 Kč | 4 smlouvy za celkem 466 315 Kč | 1 smlouva za celkem 157 712 Kč | 2 smlouvy za celkem 695 049 Kč | 3 smlouvy za celkem 348 620 Kč | 1 smlouva za celkem 124 176 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 756 551 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 978 Kč | ||
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 smlouva za celkem 278 722 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||||||
| Město Přeštice | 1 smlouva za celkem 210 015 Kč |