Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMELOG s.r.o. | 14 | 5 488 721 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PEMELOG s.r.o. | 1 smlouva za celkem 542 041 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 153 999 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 177 Kč | 4 smlouvy za celkem 701 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 9 | 2 244 840 Kč |
| Město Louny | 1 | 1 621 400 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 448 847 Kč |
| Město Cheb | 2 | 1 101 457 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 72 177 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Tachov | 1 smlouva za celkem 542 041 Kč | 1 smlouva za celkem 153 999 Kč | 4 smlouvy za celkem 701 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | ||||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 448 847 Kč | ||||||||||
| Město Cheb | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 177 Kč |