Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 100 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SMAŽÍK NORD s.r.o. | 100 | 23 129 219 Kč |
| UniCredit Leasing CZ, a.s. | 1 | 1 214 477 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SMAŽÍK NORD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 653 279 Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 930 735 Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 16 smluv za celkem 6 mil. Kč | 24 smluv za celkem 5 mil. Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 15 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 250 781 Kč | |
| UniCredit Leasing CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 85 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 5 | 3 563 450 Kč |
| Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace | 1 | 1 214 477 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 85 | 0 Kč |
| Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7 | 1 | 498 399 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 756 119 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 526 229 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Město Čáslav | 1 | 770 090 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |
| 7U s.r.o. | 1 | 1 042 294 Kč |
| Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská zdravotní, a.s., Povodí Ohře, státní podnik
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 653 279 Kč | 1 smlouva za celkem 844 580 Kč | 1 smlouva za celkem 299 233 Kč | 1 smlouva za celkem 725 879 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 21 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| Centrální školní jídelna Litoměřice, Svojsíkova 7 | 1 smlouva za celkem 498 399 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 756 119 Kč | ||||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 526 229 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Čáslav | 1 smlouva za celkem 770 090 Kč | ||||||||||
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 85 000 Kč | ||||||||||
| 7U s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |