Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PM DISTRILUX, spol. s r.o. | 31 | 901 419 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PM DISTRILUX, spol. s r.o. | 8 smluv za celkem 289 563 Kč | 4 smlouvy za celkem 109 631 Kč | 1 smlouva za celkem 92 290 Kč | 4 smlouvy za celkem 64 573 Kč | 4 smlouvy za celkem 60 650 Kč | 8 smluv za celkem 255 812 Kč | 2 smlouvy za celkem 28 900 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 30 | 772 977 Kč |
| Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 | 1 | 128 442 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 7 smluv za celkem 161 121 Kč | 4 smlouvy za celkem 109 631 Kč | 1 smlouva za celkem 92 290 Kč | 4 smlouvy za celkem 64 573 Kč | 4 smlouvy za celkem 60 650 Kč | 8 smluv za celkem 255 812 Kč | 2 smlouvy za celkem 28 900 Kč | ||||
| Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 | 1 smlouva za celkem 128 442 Kč |