Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VERTIKAL M s.r.o. | 15 | 8 780 901 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 2 | 4 839 999 Kč |
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| StromyPraha s.r.o. | 2 | 4 839 999 Kč |
| Ladislav Chmura | 1 | 2 419 999 Kč |
| Treemen s.r.o. | 1 | 2 419 999 Kč |
| Jiří Matucha | 1 | 2 419 999 Kč |
| Tomáš Dolenský | 2 | 4 839 999 Kč |
| Martin Foltánek | 1 | 2 419 999 Kč |
| Stromfit s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VERTIKAL M s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 980 Kč | 2 smlouvy za celkem 232 600 Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 441 650 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 982 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| I.M. service & parts s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| StromyPraha s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Ladislav Chmura | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Treemen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Matucha | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Tomáš Dolenský | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Martin Foltánek | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Stromfit s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 11 | 8 398 369 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 218 550 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 2 | 163 982 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 10 980 Kč | 2 smlouvy za celkem 232 600 Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 441 650 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 91 500 Kč | |||||||||
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 2 smlouvy za celkem 163 982 Kč |