Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEAC (Czech Republic) s.r.o. | 15 | 9 151 039 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 3 | 2 476 093 Kč |
| Správa majetku města Stříbra, s.r.o. | 3 | 4 046 279 Kč |
| Město Lučany nad Nisou | 1 | 1 480 355 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 3 | 0 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun | 1 | 93 708 Kč |
| Technické služby Lanškroun, s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Nilfisk s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Plánské služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PEAC (Czech Republic) s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 518 969 Kč | 1 smlouva za celkem 154 605 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 188 470 Kč | |||
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 671 983 Kč | |||||||||
| Správa majetku města Stříbra, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Lučany nad Nisou | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun | 1 smlouva za celkem 93 708 Kč | ||||||||||
| Technické služby Lanškroun, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | ||||||||||
| Nilfisk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | ||||||||||
| Plánské služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 | 1 804 110 Kč |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PEAC (Czech Republic) s.r.o. | 13 | 9 554 373 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 | 2 635 380 Kč |
| Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 1 | 518 969 Kč |
| Gymnázium, Praha 9,Litoměřická 726 | 3 | 495 871 Kč |
| Endokrinologický ústav | 1 | 1 318 780 Kč |
| Střední škola stavební Jihlava | 1 | 480 000 Kč |
| Městská část Praha-Troja | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Národní rozvojová banka, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PEAC (Czech Republic) s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10 | 1 smlouva za celkem 518 969 Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Praha 9,Litoměřická 726 | 1 smlouva za celkem 154 605 Kč | 1 smlouva za celkem 152 797 Kč | 1 smlouva za celkem 188 470 Kč | ||||||||
| Endokrinologický ústav | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Střední škola stavební Jihlava | 1 smlouva za celkem 480 000 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Troja | 1 smlouva za celkem 0 Kč |