Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lehký a syn, s.r.o. | 35 | 25 018 203 Kč |
| Stavby rybníků s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| Ing. Bohuslav Košťálek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Stanislav Hynek s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| Agromeli spol. s r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| STAVA s r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| Libor Zahálka | 1 | 12 100 000 Kč |
| Antonín Fabián | 1 | 12 100 000 Kč |
| Květoslav Chomický | 1 | 12 100 000 Kč |
| Kristýna Houbová | 3 | 20 267 500 Kč |
| Hana Humlová | 2 | 8 167 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lehký a syn, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 5 smluv za celkem 884 450 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 783 278 Kč | 4 smlouvy za celkem 396 020 Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 868 355 Kč | 2 smlouvy za celkem 282 745 Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | ||
| Stavby rybníků s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Ing. Bohuslav Košťálek | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Stanislav Hynek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Agromeli spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| STAVA s r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Libor Zahálka | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Antonín Fabián | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Květoslav Chomický | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Kristýna Houbová | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | |||||||||
| Hana Humlová | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 33 | 24 649 877 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 162 745 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 5 smluv za celkem 884 450 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 783 278 Kč | 4 smlouvy za celkem 396 020 Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 868 355 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | ||
| Městská část Praha-Vinoř | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 22 | 1 smlouva za celkem 162 745 Kč |