Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Koncept design, s.r.o. | 34 | 2 849 548 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Koncept design, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 191 730 Kč | 6 smluv za celkem 390 754 Kč | 4 smlouvy za celkem 343 897 Kč | 5 smluv za celkem 405 660 Kč | 3 smlouvy za celkem 258 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 960 Kč | 5 smluv za celkem 626 221 Kč | 3 smlouvy za celkem 201 586 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Petrovice | 32 | 2 775 814 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 73 734 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha-Petrovice | 3 smlouvy za celkem 191 730 Kč | 4 smlouvy za celkem 317 020 Kč | 4 smlouvy za celkem 343 897 Kč | 5 smluv za celkem 405 660 Kč | 3 smlouvy za celkem 258 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 960 Kč | 5 smluv za celkem 626 221 Kč | 3 smlouvy za celkem 201 586 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 smlouvy za celkem 73 734 Kč |