Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAPOL CZ s.r.o. | 20 | 22 528 573 Kč |
| A2B Software s.r.o. | 3 | 2 040 872 Kč |
| MOVIBIO s.r.o. | 2 | 660 927 Kč |
| Bořivoj Vondruška | 2 | 651 092 Kč |
| ANAFRA a.s. | 1 | 0 Kč |
| VertiFlex s.r.o. | 3 | 32 928 574 Kč |
| SOFTAPP, s. r. o. | 3 | 4 629 460 Kč |
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 1 | 3 936 074 Kč |
| E LINKX a.s. | 1 | 0 Kč |
| MAD 2000 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 79 279 Kč | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 5 smluv za celkem 803 361 Kč | 1 smlouva za celkem 57 741 Kč | 5 smluv za celkem 13 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 196 020 Kč | |||
| A2B Software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 968 000 Kč | |||||||||
| MOVIBIO s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 660 927 Kč | ||||||||||
| Bořivoj Vondruška | 1 smlouva za celkem 349 872 Kč | 1 smlouva za celkem 301 220 Kč | |||||||||
| ANAFRA a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VertiFlex s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 33 mil. Kč | ||||||||||
| SOFTAPP, s. r. o. | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| E LINKX a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MAD 2000 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 79 279 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 1 993 484 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 20 278 874 Kč |
| VAPOL CZ s.r.o. | 17 | 49 077 916 Kč |
| ZRIA, a.s. | 2 | 115 482 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 61 453 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 79 279 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 745 620 Kč | 3 smlouvy za celkem 871 844 Kč | 1 smlouva za celkem 196 020 Kč | |||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 12 smluv za celkem 47 mil. Kč | ||||||||
| ZRIA, a.s. | 1 smlouva za celkem 57 741 Kč | 1 smlouva za celkem 57 741 Kč | |||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 61 453 Kč |