Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I-nova CZ s.r.o. | 16 | 3 067 713 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| I-nova CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 237 427 Kč | 2 smlouvy za celkem 132 408 Kč | 3 smlouvy za celkem 887 233 Kč | 4 smlouvy za celkem 989 359 Kč | 3 smlouvy za celkem 584 473 Kč | 2 smlouvy za celkem 139 984 Kč | 1 smlouva za celkem 96 829 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 237 427 Kč |
| Byterm Rýmařov | 11 | 2 544 519 Kč |
| Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál | 3 | 0 Kč |
| Město Rýmařov | 1 | 107 348 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 237 427 Kč | ||||||||||
| Byterm Rýmařov | 1 smlouva za celkem 132 408 Kč | 2 smlouvy za celkem 779 885 Kč | 4 smlouvy za celkem 989 359 Kč | 3 smlouvy za celkem 584 473 Kč | 1 smlouva za celkem 58 394 Kč | ||||||
| Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Rýmařov | 1 smlouva za celkem 107 348 Kč |