Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MA - CONSTRUCT s.r.o. | 8 | 1 418 568 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MA - CONSTRUCT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč | 4 smlouvy za celkem 641 731 Kč | 1 smlouva za celkem 206 490 Kč | 1 smlouva za celkem 251 891 Kč | 1 smlouva za celkem 224 076 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |
| Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace | 7 | 1 324 188 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč | ||||||||||
| Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 641 731 Kč | 1 smlouva za celkem 206 490 Kč | 1 smlouva za celkem 251 891 Kč | 1 smlouva za celkem 224 076 Kč |