Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebniny Lednický s.r.o. | 13 | 1 239 221 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Stavebniny Lednický s.r.o. | 1 smlouva za celkem 61 710 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 73 215 Kč | 3 smlouvy za celkem 222 224 Kč | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 3 smlouvy za celkem 383 553 Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 160 930 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 8 | 851 940 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 4 | 302 581 Kč |
| Město Vizovice | 1 | 84 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 61 710 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 61 710 Kč | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 230 000 Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 160 930 Kč | |||
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 73 215 Kč | 1 smlouva za celkem 75 814 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 553 Kč | ||||||||
| Město Vizovice | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč |