Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVEŘE a PODLAHY s.r.o. | 11 | 1 488 345 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DVEŘE a PODLAHY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 399 143 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 5 smluv za celkem 789 202 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 239 143 Kč |
| Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace | 5 | 720 000 Kč |
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Slovenská 1808, příspěvková organizace | 1 | 145 202 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 239 143 Kč | ||||||||||
| Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 1 smlouva za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 260 000 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | |||||||
| Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Slovenská 1808, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 145 202 Kč |