Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 29 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 29 | 8 024 357 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| M-PROject CZ s.r.o. | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 635 613 Kč | 1 smlouva za celkem 712 690 Kč | 1 smlouva za celkem 130 438 Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 5 | 1 305 711 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 417 450 Kč |
| Univerzita Karlova | 6 | 0 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 2 | 216 590 Kč |
| Město Mělník | 2 | 863 093 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 111 562 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 712 690 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 10 | 3 725 590 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 232 683 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Na Homolce | 2 smlouvy za celkem 557 810 Kč | 2 smlouvy za celkem 611 655 Kč | 1 smlouva za celkem 136 246 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 22 | 1 smlouva za celkem 417 450 Kč | ||||||||||
| Univerzita Karlova | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 2 smlouvy za celkem 216 590 Kč | ||||||||||
| Město Mělník | 1 smlouva za celkem 475 288 Kč | 1 smlouva za celkem 387 805 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 111 562 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 smlouva za celkem 712 690 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 232 683 Kč |