Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 48 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ES Energie, s.r.o. | 47 | 223 085 011 Kč |
| 1. Regionální investiční fond SICAV, a.s. | 4 | 87 447 575 Kč |
| 1RIF otevřený podílový fond | 28 | 44 011 012 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ES Energie, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 14 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 74 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 42 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 178 553 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 9 smluv za celkem 36 mil. Kč | 14 smluv za celkem 54 mil. Kč | 8 smluv za celkem 464 432 Kč | 1 smlouva za celkem 577 652 Kč | ||
| 1. Regionální investiční fond SICAV, a.s. | 1 smlouva za celkem 13 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 74 mil. Kč | |||||||||
| 1RIF otevřený podílový fond | 3 smlouvy za celkem 42 mil. Kč | 7 smluv za celkem 591 227 Kč | 11 smluv za celkem 869 352 Kč | 7 smluv za celkem 464 432 Kč | |||||||
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí | 3 | 79 755 575 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 5 | 0 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 7 | 102 171 000 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 26 | 2 002 619 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 1 189 980 Kč |
| Krajský soud v Ústí nad Labem | 1 | 35 163 548 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 566 920 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 959 031 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 577 652 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní fond životního prostředí České republiky
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí | 1 smlouva za celkem 13 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | |||||||||
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 42 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 52 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 2 smlouvy za celkem 77 607 Kč | 7 smluv za celkem 591 227 Kč | 11 smluv za celkem 869 352 Kč | 6 smluv za celkem 464 432 Kč | |||||||
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Krajský soud v Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 35 mil. Kč | ||||||||||
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 smlouva za celkem 566 920 Kč | ||||||||||
| Český statistický úřad | 1 smlouva za celkem 959 031 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 577 652 Kč |