Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESPOLI THETA s.r.o. | 12 | 8 381 694 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VESPOLI THETA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 114 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 363 653 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 713 509 Kč | 1 smlouva za celkem 180 736 Kč | 2 smlouvy za celkem 673 630 Kč | 1 smlouva za celkem 592 619 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 4 | 1 053 371 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 815 570 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 4 352 257 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 5 | 2 160 495 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 114 000 Kč | 1 smlouva za celkem 575 718 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 653 Kč | ||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 815 570 Kč | ||||||||||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední škola elektrotechniky a strojírenství | 1 smlouva za celkem 713 509 Kč | 1 smlouva za celkem 180 736 Kč | 2 smlouvy za celkem 673 630 Kč | 1 smlouva za celkem 592 619 Kč |