Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 46 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 46 | 5 785 785 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 182 341 Kč | 4 smlouvy za celkem 897 822 Kč | 1 smlouva za celkem 69 450 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 139 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 252 854 Kč | 1 smlouva za celkem 80 634 Kč | 7 smluv za celkem 583 685 Kč | 10 smluv za celkem 836 750 Kč | 9 smluv za celkem 859 713 Kč | 4 smlouvy za celkem 449 626 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 100 908 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 7 | 0 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 5 | 1 976 298 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 24 | 2 279 759 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 181 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 290 835 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 158 589 Kč |
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 291 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 100 908 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Správa státních hmotných rezerv | 3 smlouvy za celkem 833 888 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 291 000 Kč | 1 smlouva za celkem 139 500 Kč | 6 smluv za celkem 514 385 Kč | 8 smluv za celkem 633 750 Kč | 7 smluv za celkem 701 124 Kč | ||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 smlouvy za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 132 409 Kč | 1 smlouva za celkem 158 426 Kč | |||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 158 589 Kč | ||||||||||
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 291 200 Kč |