Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meditech engineering s.r.o. | 13 | 23 812 087 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Meditech engineering s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 17 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 120 988 Kč | 1 smlouva za celkem 282 869 Kč | 1 smlouva za celkem 694 964 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 2 | 16 365 251 Kč |
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 5 | 4 972 366 Kč |
| Středisko volného času RADOVÁNEK | 2 | 836 844 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 561 513 Kč |
| Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10 | 1 | 381 150 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 | 694 964 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 16 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 282 869 Kč | ||||||||
| Středisko volného času RADOVÁNEK | 2 smlouvy za celkem 836 844 Kč | ||||||||||
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 smlouva za celkem 440 525 Kč | 1 smlouva za celkem 120 988 Kč | |||||||||
| Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10 | 1 smlouva za celkem 381 150 Kč | ||||||||||
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 smlouva za celkem 694 964 Kč |