Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LIMMA CZ s.r.o. | 19 | 2 194 029 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 181 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LIMMA CZ s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 401 689 Kč | 1 smlouva za celkem 148 000 Kč | 5 smluv za celkem 295 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 156 000 Kč | 5 smluv za celkem 704 500 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 186 340 Kč | |||
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 5 | 662 340 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 73 689 Kč |
| Město Holice | 11 | 1 211 500 Kč |
| Městský obvod Pardubice III | 1 | 181 500 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pardubický kraj | 3 smlouvy za celkem 328 000 Kč | 1 smlouva za celkem 148 000 Kč | 1 smlouva za celkem 186 340 Kč | ||||||||
| Město Přelouč | 1 smlouva za celkem 73 689 Kč | ||||||||||
| Město Holice | 5 smluv za celkem 295 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 156 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 458 000 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | ||||||
| Městský obvod Pardubice III | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Město Chrudim | 1 smlouva za celkem 0 Kč |