Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PKN nábytek, s.r.o. | 12 | 3 234 974 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PKN nábytek, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 643 752 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 792 085 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 664 471 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 030 752 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 156 418 Kč |
| Mateřská škola Vizovice,okres Zlín | 1 | 153 464 Kč |
| Město Vizovice | 4 | 0 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 185 735 Kč |
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 | 589 657 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 643 752 Kč | 1 smlouva za celkem 387 000 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 156 418 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Vizovice,okres Zlín | 1 smlouva za celkem 153 464 Kč | ||||||||||
| Město Vizovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 185 735 Kč | ||||||||||
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 589 657 Kč |