Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 27 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lisovna plastů, spol. s r.o. | 27 | 3 769 824 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lisovna plastů, spol. s r.o. | 5 smluv za celkem 544 907 Kč | 7 smluv za celkem 805 608 Kč | 2 smlouvy za celkem 387 471 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 136 742 Kč | 1 smlouva za celkem 131 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 910 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 888 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 25 | 2 851 124 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 918 700 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 5 smluv za celkem 544 907 Kč | 7 smluv za celkem 805 608 Kč | 2 smlouvy za celkem 387 471 Kč | 3 smlouvy za celkem 386 256 Kč | 3 smlouvy za celkem 136 742 Kč | 1 smlouva za celkem 131 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 910 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 888 Kč | |||
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 918 700 Kč | ||||||||||
| Město Velké Meziříčí | 1 smlouva za celkem 0 Kč |