Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IOCOMP.CZ s.r.o. | 13 | 1 501 671 Kč |
| Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace | 3 | 343 626 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IOCOMP.CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 65 326 Kč | 1 smlouva za celkem 83 490 Kč | 1 smlouva za celkem 194 810 Kč | 1 smlouva za celkem 67 808 Kč | 3 smlouvy za celkem 347 876 Kč | 5 smluv za celkem 664 498 Kč | 1 smlouva za celkem 77 864 Kč | ||||
| Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 326 Kč | 1 smlouva za celkem 83 490 Kč | 1 smlouva za celkem 194 810 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace | 9 | 1 077 078 Kč |
| Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace | 4 | 424 594 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 326 Kč | 1 smlouva za celkem 83 490 Kč | 1 smlouva za celkem 194 810 Kč | 1 smlouva za celkem 67 808 Kč | 3 smlouvy za celkem 347 876 Kč | 1 smlouva za celkem 239 904 Kč | 1 smlouva za celkem 77 864 Kč | ||||
| Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 424 594 Kč |