Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIAGGIA SANTARCANGELO s.r.o. | 19 | 1 065 365 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPIAGGIA SANTARCANGELO s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 350 900 Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 285 076 Kč | 7 smluv za celkem 138 989 Kč | 4 smlouvy za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 19 | 1 065 365 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 350 900 Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 285 076 Kč | 7 smluv za celkem 138 989 Kč | 4 smlouvy za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |