Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MTM železářství, s.r.o. | 20 | 2 261 978 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MTM železářství, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 170 687 Kč | 4 smlouvy za celkem 227 392 Kč | 1 smlouva za celkem 394 625 Kč | 1 smlouva za celkem 365 323 Kč | 1 smlouva za celkem 340 010 Kč | 11 smluv za celkem 409 895 Kč | 1 smlouva za celkem 354 046 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o. | 6 | 1 852 083 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 11 | 409 895 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 170 687 Kč | 1 smlouva za celkem 227 392 Kč | 1 smlouva za celkem 394 625 Kč | 1 smlouva za celkem 365 323 Kč | 1 smlouva za celkem 340 010 Kč | 1 smlouva za celkem 354 046 Kč | |||||
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 11 smluv za celkem 409 895 Kč |