Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PILA ŠIROKÁ NIVA s.r.o. | 11 | 2 696 659 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 3 | 822 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PILA ŠIROKÁ NIVA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 149 730 Kč | 1 smlouva za celkem 113 135 Kč | 1 smlouva za celkem 242 484 Kč | ||||
| TS Bruntál, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 822 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 340 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 1 566 035 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 3 | 822 800 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 242 484 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 149 730 Kč | 1 smlouva za celkem 113 135 Kč | |||||||
| TS Bruntál, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 822 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| VaK Bruntál a.s. | 1 smlouva za celkem 242 484 Kč |