Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POLÁČEK P+M s.r.o. | 20 | 2 367 650 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| POLÁČEK P+M s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 401 288 Kč | 1 smlouva za celkem 86 000 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 254 590 Kč | 3 smlouvy za celkem 374 658 Kč | 1 smlouva za celkem 61 999 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziřící, Vsetínská 454 | 1 | 134 900 Kč |
| Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, příspěvková organizace | 1 | 126 000 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dětský domov Liptál | 1 | 79 900 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 86 000 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace | 3 | 319 155 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 244 900 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Odborné učiliště Kelč | 1 | 0 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 176 760 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 2 | 170 563 Kč |
| Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace | 1 | 141 690 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 1 | 188 835 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Domov NaNovo, příspěvková organizace | 1 | 61 999 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Domov NaNovo, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziřící, Vsetínská 454 | 1 smlouva za celkem 134 900 Kč | ||||||||||
| Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 126 000 Kč | ||||||||||
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dětský domov Liptál | 1 smlouva za celkem 79 900 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 86 000 Kč | ||||||||||
| Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 319 155 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 244 900 Kč | ||||||||||
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Odborné učiliště Kelč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 176 760 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 76 740 Kč | 1 smlouva za celkem 93 823 Kč | |||||||||
| Dětský domov a Školní jídelna, Radkov-Dubová 141, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 141 690 Kč | ||||||||||
| Město Vsetín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 1 smlouva za celkem 188 835 Kč | ||||||||||
| CENDIS, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Domov NaNovo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 61 999 Kč |