Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 13 | 1 589 871 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Deval stav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 213 010 Kč | 1 smlouva za celkem 310 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 238 501 Kč | 4 smlouvy za celkem 375 561 Kč | 3 smlouvy za celkem 198 725 Kč | 1 smlouva za celkem 254 076 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 11 | 1 433 977 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 90 508 Kč |
| Město Orlová | 1 | 65 386 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 213 010 Kč | 1 smlouva za celkem 310 000 Kč | 1 smlouva za celkem 82 607 Kč | 4 smlouvy za celkem 375 561 Kč | 3 smlouvy za celkem 198 725 Kč | 1 smlouva za celkem 254 076 Kč | |||||
| Město Český Těšín | 1 smlouva za celkem 90 508 Kč | ||||||||||
| Město Orlová | 1 smlouva za celkem 65 386 Kč |