Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B2K design s.r.o. | 9 | 2 350 557 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| B2K design s.r.o. | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 381 572 Kč | 1 smlouva za celkem 68 196 Kč | 2 smlouvy za celkem 397 969 Kč | 2 smlouvy za celkem 997 040 Kč | 1 smlouva za celkem 387 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 207 999 Kč |
| Město Sušice | 2 | 629 200 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Botičská 8 | 1 | 139 572 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 68 196 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 308 550 Kč |
| Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 | 2 | 997 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | 1 smlouva za celkem 89 419 Kč | |||||||||
| Město Sušice | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 387 200 Kč | |||||||||
| Základní škola, Praha 2, Botičská 8 | 1 smlouva za celkem 139 572 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 68 196 Kč | ||||||||||
| Město Klatovy | 1 smlouva za celkem 308 550 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520 | 2 smlouvy za celkem 997 040 Kč |