Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 156 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ARBOLES, s.r.o. | 11 smluv za celkem 20 mil. Kč | 13 smluv za celkem 102 mil. Kč | 16 smluv za celkem 1 mld. Kč | 15 smluv za celkem 2 mld. Kč | 31 smluv za celkem 456 mil. Kč | 14 smluv za celkem 276 mil. Kč | 19 smluv za celkem 17 mil. Kč | 13 smluv za celkem 13 mil. Kč | 11 smluv za celkem 6 mil. Kč | 8 smluv za celkem 635 313 Kč | 3 smlouvy za celkem 601 431 Kč |
| Jakub Skružný | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 242 mil. Kč | |||||||||
| Harvest-Timber s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Čestmír Kříž | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| JACER - CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| PROGLES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| ABIES Kříž s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||
| Hanko CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | |||||||||
| RAVO Trans s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | |||||||||
| Lesní společnost Přimda, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| UNILES, a.s. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||
| Bronislav Zelinka | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Pevný | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| Adam Klement | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 242 mil. Kč | |||||||||
| DrLes s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| SDLZ VENDA s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| WINART s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | |||||||||
| HOLZ CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| R. HLAVICA s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| JOMAFOREST s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | |||||||||
| PETRA spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Václav Nosek | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Jaroslav Jára | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Jaroslav Pôbiš | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||||
| Jindřich Morong | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | |||||||||
| Pradědský lesní závod, a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| JAKOVLJEVIČ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kovářovská lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Harvestory s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Harvest Europe s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EGREGA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LESMARKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KETRAN WOOD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hubertova lesní, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KADOSFOREST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesopráce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Ecopal s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DŘEVO - MÁLEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LDF Rožnov a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KATR s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EKOLES HEPA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KAISER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| HAJICEK, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 122 | 4 042 020 702 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 4 | 1 614 962 Kč |
| Domažlické městské lesy spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 15 | 8 429 594 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 356 164 979 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 2 346 069 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 339 Kč |
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Lesy města Chebu, s.r.o. | 1 | 2 359 500 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 2 679 867 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 smluv za celkem 20 mil. Kč | 11 smluv za celkem 102 mil. Kč | 15 smluv za celkem 1 mld. Kč | 13 smluv za celkem 2 mld. Kč | 25 smluv za celkem 98 mil. Kč | 13 smluv za celkem 275 mil. Kč | 13 smluv za celkem 13 mil. Kč | 9 smluv za celkem 10 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 635 313 Kč | 3 smlouvy za celkem 601 431 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 161 562 Kč | 1 smlouva za celkem 249 000 Kč | 1 smlouva za celkem 235 800 Kč | 1 smlouva za celkem 968 600 Kč | |||||||
| Domažlické městské lesy spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | 4 smlouvy za celkem 389 620 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 65 824 Kč | 4 smlouvy za celkem 733 599 Kč | |||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 356 mil. Kč | ||||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 755 040 Kč | 2 smlouvy za celkem 830 786 Kč | 2 smlouvy za celkem 760 243 Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 121 339 Kč | ||||||||||
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesy města Chebu, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč |