Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 71 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AQUA - TOP CB s.r.o. | 71 | 7 650 881 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AQUA - TOP CB s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 177 749 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 185 336 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 546 940 Kč | 12 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 671 529 Kč | 10 smluv za celkem 945 700 Kč | 11 smluv za celkem 845 446 Kč | 6 smluv za celkem 550 618 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 70 | 7 565 092 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 85 789 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Nemocnice České Budějovice, a.s., Správa a údržba silnic Jihočeského kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 smlouvy za celkem 177 749 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 185 336 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 546 940 Kč | 12 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 671 529 Kč | 10 smluv za celkem 945 700 Kč | 11 smluv za celkem 845 446 Kč | 5 smluv za celkem 464 829 Kč | |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 smlouva za celkem 85 789 Kč |