Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FIRMA NOVÁK s.r.o. | 8 | 2 037 311 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FIRMA NOVÁK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 992 599 Kč | 2 smlouvy za celkem 389 020 Kč | 1 smlouva za celkem 150 840 Kč | 3 smlouvy za celkem 290 534 Kč | 1 smlouva za celkem 214 318 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Zlukov | 1 | 992 599 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 1 044 712 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Zlukov | 1 smlouva za celkem 992 599 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 2 smlouvy za celkem 389 020 Kč | 1 smlouva za celkem 150 840 Kč | 3 smlouvy za celkem 290 534 Kč | 1 smlouva za celkem 214 318 Kč |