Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRESYS s.r.o. | 8 | 824 984 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRESYS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 127 642 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 540 Kč | 1 smlouva za celkem 125 443 Kč | 3 smlouvy za celkem 443 359 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 4 | 256 182 Kč |
| Středisko volného času Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 125 443 Kč |
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 | 230 000 Kč |
| Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569 | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 127 642 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 540 Kč | |||||||||
| Středisko volného času Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 125 443 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 230 000 Kč | ||||||||||
| Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |