Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 119 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 3 smlouvy za celkem 959 704 Kč | 1 smlouva za celkem 131 750 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 243 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 275 050 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Zámecké lesy s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | ||||||||||
| Pila MSK, a.s. | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 194 000 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | |||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 182 000 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 375 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 998 000 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | ||||||
| LEVEL 02, a.s. | 1 smlouva za celkem 182 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 194 000 Kč | ||||||||
| 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 105 875 Kč | |||||||||||
| IVOS Zlín,s.r.o. | 1 smlouva za celkem 670 000 Kč | ||||||||||
| DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PROLES-CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 520 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | |||||||
| RADEK DURĎA AUTO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Michal Slezák | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | ||||||||||
| TEKOM-P s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Jiří Hubáček | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| Dušan Koňařík | 1 smlouva za celkem 159 720 Kč | 1 smlouva za celkem 244 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 898 355 Kč | 1 smlouva za celkem 201 450 Kč | |||||||
| Lesy Horňácko, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MELICA NUTANS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| TON a.s. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| P L A T, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 727 000 Kč | ||||||||||
| EMPO HOLZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | |||||
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dřevařské centrum, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 302 000 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Milan Rolinc | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | |||||||||
| Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tokyma Com s.r.o. | 1 smlouva za celkem 241 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 303 000 Kč | ||||||||
| Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jan Lečbych | 1 smlouva za celkem 241 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 387 000 Kč | |||||||||
| Nemovitosti města Zlína, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín - Kudlov, Na Vrchovici 21, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Slínová 4225, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Návesní 64, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Milíčova 867, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, SNP 4790, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Luční 4588, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Sokolská 3961, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 4 | 1 357 824 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 0 Kč |
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 110 | 34 095 192 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Lesy města Zlína, spol. s r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 780 674 Kč | 1 smlouva za celkem 131 750 Kč | 1 smlouva za celkem 243 950 Kč | 1 smlouva za celkem 201 450 Kč | |||||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy města Zlína, spol. s r.o. | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 17 smluv za celkem 3 mil. Kč | 14 smluv za celkem 4 mil. Kč | 22 smluv za celkem 5 mil. Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 13 smluv za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |