Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inteco4U s.r.o. | 12 | 1 344 429 Kč |
| Střední zdravotnická škola | 1 | 428 340 Kč |
| Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 1 | 159 540 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Inteco4U s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 495 269 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 920 Kč | 3 smlouvy za celkem 349 301 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 141 571 Kč | 2 smlouvy za celkem 198 368 Kč | |||||
| Střední zdravotnická škola | 1 smlouva za celkem 428 340 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 | 1 smlouva za celkem 159 540 Kč | ||||||||||
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola | 1 | 428 340 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 | 66 929 Kč |
| Střední škola gastronomie | 1 | 89 930 Kč |
| Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 | 1 | 99 761 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 | 1 | 141 571 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 3 | 198 368 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední zdravotnická škola | 1 smlouva za celkem 428 340 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 smlouva za celkem 66 929 Kč | ||||||||||
| Střední škola gastronomie | 1 smlouva za celkem 89 930 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 | 1 smlouva za celkem 99 761 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola Jarov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 | 1 smlouva za celkem 141 571 Kč | ||||||||||
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 198 368 Kč |