Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WAROS elektro s.r.o. | 16 | 1 813 302 Kč |
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 | 183 164 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| WAROS elektro s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 143 897 Kč | 1 smlouva za celkem 81 863 Kč | 2 smlouvy za celkem 257 562 Kč | 1 smlouva za celkem 106 843 Kč | 1 smlouva za celkem 74 675 Kč | 2 smlouvy za celkem 326 833 Kč | 2 smlouvy za celkem 360 580 Kč | 4 smlouvy za celkem 393 943 Kč | 1 smlouva za celkem 67 107 Kč | ||
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 183 164 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 15 | 1 630 139 Kč |
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 | 183 164 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 smlouvy za celkem 143 897 Kč | 1 smlouva za celkem 81 863 Kč | 1 smlouva za celkem 74 398 Kč | 1 smlouva za celkem 106 843 Kč | 1 smlouva za celkem 74 675 Kč | 2 smlouvy za celkem 326 833 Kč | 2 smlouvy za celkem 360 580 Kč | 4 smlouvy za celkem 393 943 Kč | 1 smlouva za celkem 67 107 Kč | ||
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 183 164 Kč |