Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 38 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INPROVIA a.s. | 38 | 182 030 496 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| INPROVIA a.s. | 3 smlouvy za celkem 65 628 Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 742 355 Kč | 3 smlouvy za celkem 373 615 Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 753 627 Kč | 5 smluv za celkem 48 mil. Kč | 8 smluv za celkem 118 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 37 | 181 848 996 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 181 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 3 smlouvy za celkem 65 628 Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 742 355 Kč | 3 smlouvy za celkem 373 615 Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 753 627 Kč | 5 smluv za celkem 48 mil. Kč | 7 smluv za celkem 118 mil. Kč | ||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč |