Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy plavidel s.r.o. | 15 | 4 649 039 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Opravy plavidel s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 329 120 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 493 426 Kč | 3 smlouvy za celkem 235 043 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 224 747 Kč | 1 smlouva za celkem 88 935 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 11 | 4 463 909 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 0 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 185 130 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 smlouva za celkem 329 120 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 493 426 Kč | 2 smlouvy za celkem 235 043 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 224 747 Kč | 1 smlouva za celkem 88 935 Kč | |||
| Státní plavební správa | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 185 130 Kč |