Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MATE - JEŘÁBY s.r.o. | 17 | 2 547 443 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MATE - JEŘÁBY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 216 000 Kč | 1 smlouva za celkem 205 894 Kč | 1 smlouva za celkem 211 544 Kč | 3 smlouvy za celkem 305 864 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 222 737 Kč | 1 smlouva za celkem 223 269 Kč | 4 smlouvy za celkem 437 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 405 350 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 216 000 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 13 | 2 220 943 Kč |
| Správa sportovišť města Chebu, příspěvková organizace | 2 | 110 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 216 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 smlouva za celkem 205 894 Kč | 1 smlouva za celkem 211 544 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 864 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 222 737 Kč | 1 smlouva za celkem 223 269 Kč | 2 smlouvy za celkem 326 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 405 350 Kč | |||
| Správa sportovišť města Chebu, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 110 500 Kč |