Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Equinet s.r.o. | 13 | 1 028 345 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Equinet s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 235 781 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 391 Kč | 1 smlouva za celkem 91 379 Kč | 3 smlouvy za celkem 234 014 Kč | 1 smlouva za celkem 128 260 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dostihový spolek a.s. | 5 | 235 781 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 129 194 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 6 | 663 370 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dostihový spolek a.s. | 4 smlouvy za celkem 235 781 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 smlouva za celkem 129 194 Kč | ||||||||||
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 1 smlouva za celkem 74 197 Kč | 1 smlouva za celkem 91 379 Kč | 2 smlouvy za celkem 234 014 Kč | 1 smlouva za celkem 128 260 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč | ||||||
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 smlouva za celkem 0 Kč |