Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FORNICA cosmetics s.r.o. | 18 | 1 561 267 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FORNICA cosmetics s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 216 000 Kč | 1 smlouva za celkem 143 226 Kč | 1 smlouva za celkem 95 396 Kč | 4 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 483 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 645 Kč | 2 smlouvy za celkem 213 000 Kč | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 12 | 1 197 871 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KV CITY CENTRUM, s.r.o. | 1 | 95 396 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 268 000 Kč |
| INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 216 000 Kč | 1 smlouva za celkem 143 226 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 315 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 645 Kč | 2 smlouvy za celkem 213 000 Kč | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | ||||
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KV CITY CENTRUM, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 95 396 Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 168 000 Kč | |||||||||
| INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |