Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 9 | 4 009 748 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IZOLACE ŠALŠA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 243 099 Kč | 1 smlouva za celkem 356 242 Kč | 1 smlouva za celkem 576 128 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 269 719 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace | 2 | 602 955 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 2 | 625 961 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 3 | 2 600 249 Kč |
| Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 2 | 180 583 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 243 099 Kč | 1 smlouva za celkem 359 856 Kč | |||||||||
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 356 242 Kč | 1 smlouva za celkem 269 719 Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 576 128 Kč | 1 smlouva za celkem 985 910 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 2 smlouvy za celkem 180 583 Kč |