Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 48 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV s.r.o. | 48 | 16 463 763 Kč |
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 | 623 900 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 729 810 Kč | 1 smlouva za celkem 290 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 409 500 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 974 037 Kč | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 11 smluv za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 smlouva za celkem 623 900 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bruntál | 1 | 473 909 Kč |
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 255 900 Kč |
| Město Rýmařov | 3 | 1 070 067 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 2 | 833 990 Kč |
| Město Šternberk | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 11 | 1 238 434 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 13 | 6 175 263 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 3 | 755 856 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 240 790 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 285 000 Kč |
| Harmonie, příspěvková organizace | 1 | 1 204 900 Kč |
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 | 623 900 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 101 021 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hlučín, s.r.o. | 1 | 599 900 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 784 932 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Město Nový Jičín, Město Šternberk
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Bruntál | 1 smlouva za celkem 473 909 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 255 900 Kč | ||||||||||
| Město Rýmařov | 1 smlouva za celkem 290 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 077 Kč | 1 smlouva za celkem 659 990 Kč | ||||||||
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 269 000 Kč | 1 smlouva za celkem 564 990 Kč | |||||||||
| Město Šternberk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 058 Kč | 2 smlouvy za celkem 125 840 Kč | 3 smlouvy za celkem 318 737 Kč | 2 smlouvy za celkem 341 299 Kč | |||||
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 578 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 759 979 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 67 414 Kč | 1 smlouva za celkem 478 990 Kč | |||||
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 544 106 Kč | 1 smlouva za celkem 211 750 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 64 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| SATT a.s. | 1 smlouva za celkem 285 000 Kč | ||||||||||
| Harmonie, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| BYTES Tábor s.r.o. | 1 smlouva za celkem 623 900 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 101 021 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Hlučín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 599 900 Kč | ||||||||||
| Město Nový Jičín | 1 smlouva za celkem 784 932 Kč |