Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Matoušek | 11 | 1 461 855 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Karel Matoušek | 2 smlouvy za celkem 281 930 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč | 1 smlouva za celkem 369 655 Kč | 4 smlouvy za celkem 291 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 289 190 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 687 885 Kč |
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 | 82 280 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí, příspěvková organizace | 1 | 111 320 Kč |
| Město Louny | 6 | 580 370 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vězeňská služba České republiky | 1 smlouva za celkem 199 650 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | 1 smlouva za celkem 369 655 Kč | ||||||||
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč | ||||||||||
| Městské vodovody a kanalizace Vrchlabí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč | ||||||||||
| Město Louny | 4 smlouvy za celkem 291 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 289 190 Kč |