Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamenoprůmyslové závody, s.r.o. | 14 | 5 558 647 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kamenoprůmyslové závody, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 359 370 Kč | 2 smlouvy za celkem 260 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 404 019 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 419 725 Kč | 3 smlouvy za celkem 274 601 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 465 176 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 260 150 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 5 | 4 559 377 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 105 149 Kč |
| Město Nová Paka | 2 | 168 795 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 359 370 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 105 806 Kč | ||||||||
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 260 150 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 1 smlouva za celkem 298 870 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 419 725 Kč | ||||||||
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 smlouva za celkem 105 149 Kč | ||||||||||
| Město Nová Paka | 2 smlouvy za celkem 168 795 Kč |