Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "S I M P E X" spol. s r.o. | 23 | 2 246 304 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| "S I M P E X" spol. s r.o. | 7 smluv za celkem 688 349 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 74 990 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 322 808 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 3 smlouvy za celkem 351 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 332 287 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 197 970 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 680 069 Kč |
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 9 | 819 680 Kč |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 2 | 272 960 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| SPORTaS, s.r.o. | 1 | 201 808 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 | 211 287 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 485 769 Kč | 2 smlouvy za celkem 133 800 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 202 580 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 74 990 Kč | 1 smlouva za celkem 197 970 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SPORTaS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 201 808 Kč | ||||||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 211 287 Kč |