Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota Sokol Mnětice z.s. | 14 | 3 345 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tělovýchovná jednota Sokol Mnětice z.s. | 1 smlouva za celkem 305 600 Kč | 3 smlouvy za celkem 522 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 467 600 Kč | 1 smlouva za celkem 310 100 Kč | 1 smlouva za celkem 310 600 Kč | 1 smlouva za celkem 314 100 Kč | 1 smlouva za celkem 278 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 359 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 800 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 10 | 2 748 700 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 326 700 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 2 | 270 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 305 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 341 200 Kč | 1 smlouva za celkem 322 400 Kč | 1 smlouva za celkem 310 100 Kč | 1 smlouva za celkem 310 600 Kč | 1 smlouva za celkem 314 100 Kč | 1 smlouva za celkem 278 500 Kč | 1 smlouva za celkem 289 400 Kč | 1 smlouva za celkem 276 800 Kč | ||
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | |||||||||
| Městský obvod Pardubice IV | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |