Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Barták | 10 | 673 089 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Josef Barták | 1 smlouva za celkem 49 917 Kč | 1 smlouva za celkem 16 639 Kč | 1 smlouva za celkem 12 112 Kč | 2 smlouvy za celkem 436 032 Kč | 2 smlouvy za celkem 24 864 Kč | 1 smlouva za celkem 35 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 98 525 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 8 | 673 089 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 49 917 Kč | 1 smlouva za celkem 16 639 Kč | 1 smlouva za celkem 12 112 Kč | 1 smlouva za celkem 436 032 Kč | 1 smlouva za celkem 24 864 Kč | 1 smlouva za celkem 35 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 98 525 Kč | ||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |